Eğitim ve Seminer Duyuruları

Zihin-Nefes-Meditasyon Teknikleri ve Farkındalık Çalışması Semineri
5 Temmuz 2019 Cuma - 5 Temmuz 2019 Cuma


Hayatta en önemli ve bütünsel sağlığımız için en öncelikli yaşamsal işlevimiz nefestir. Bu yüzden doğru nefes almayı öğrenmek kendinize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biridir. Yapılan araştırmalar, doğru nefes tekniklerinin, iş yerlerinde maruz kaldığımız stresli ortamlarla baş edebilme, zaman zaman düşen konsantrasyonumuzu arttırma ve zihinsel becerilerimizi geliştirerek problem çözme yeteneklerimizi arttırdığını göstermektedir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Zihin-Nefes-Meditasyon Teknikleri ve Farkındalık Çalışması Semineri” ücretsiz gerçekleştirilecek olup;  seminere ilişkin konu alt başlıkları ekte yer almaktadır.

Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Songül ŞENEL/ Kişisel Gelişim ve Nefes Koçu

Tarih            :  05 Temmuz 2019

Saat             :  14:00-18:00

Yer              :  ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

Ek: Seminer Konu Alt Başlıkları

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim  ve Mesleki Sertifikasyon  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/ Tel: 314 37 92

 

 << Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination