Eğitim ve Seminer Duyuruları

X,Y,Z Kuşakları ile Çalışma Yöntemleri Semineri
16 Ekim 2019 Çarşamba - 16 Ekim 2019 Çarşamba


Her bir kuşağın nitelikleri, değişimlerin ve önceki kuşaklardan gelen aktarımların bir sonucu olarak şekillenmektedir. Hayatı algılama biçimleri, farklı iletişim tarzlarıyla mevcut yaşam biçimlerini gösteren kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Bu eğitimde farklılık kavramının İK fonksiyonu olarak ele alınarak, kuşak özelliklerine göre kuşakları etkin yönetebilme becerisinin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “X,Y,Z Kuşakları ile Çalışma Yöntemleri Semineri” ücretsiz gerçekleştirilecek olup;  seminer ilişkin konu alt başlıkları ekte yer almaktadır.

Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen       : Bilge ÜNLÜER/ Psikolog - Yönetici Koçu-Danışman

Tarih            :  16 Ekim 2019

Saat             :  14:00-17:00

Yer              :  ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

Ek: Seminer Konu Alt Başlıkları

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır. Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim  ve Mesleki Sertifikasyon  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/ Tel: 314 37 92

 

 

 

 

 << Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination