Eğitim ve Seminer Duyuruları

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Bilgilendirme Semineri
27 Eylül 2019 Cuma - 27 Eylül 2019 Cuma


Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM ) eğitimi ile doğru zamanda potansiyel müşterilere ulaşmayı ve her kanalda onlara erişmek hedeflenmektedir. CRM yazılımı, her büyüklükteki işletmelerin fırsatları daha yakından incelemesine ve raporlamasına yardımcı olmaktadır.  Seminerde; hipnotik dil kalıpları, satış pazarlamada ikna yöntemleri, müşteri tipleri ve var olan CRM yöntemleri, CRM araçları ve yazılımları, etkin sonuç almak için atılacak adımlar ve yeni nesil pazarlama yöntemleri konularının aktarılması amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Bilgilendirme Semineri” ücretsiz gerçekleştirilecek olup;  eğitime ilişkin konu alt başlıkları ekte yer almaktadır.

Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

Eğitmenler       : Okan YAYLAGÜL- Yazılım Geliştirme Uzmanı/ Dr.İbrahim Ethem AY- Göz Hastalıkları Uzmanı

Tarih            :  27 Eylül 2019

Saat             :  16:30-19:00

Yer              :  ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

Ek: Eğitim Konu Alt Başlıkları

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim  ve Mesleki Sertifikasyon  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/ Tel: 314 37 92

 

 

 

 << Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002