Eğitim ve Seminer Duyuruları

Hedeflerle Yönetim ve Sonuç Odaklılık Eğitimi
12 Aralık 2019 Perşembe - 12 Aralık 2019 Perşembe


Hedefleri net olan organizasyonlar ile şirket hedeflerini ve bu hedeflere ulaşmak için kendi rol ve sorumluluklarını bilen çalışanlar, kuruma karşı yüksek aidiyet hissederek daha üstün performans göstermektedir. Bu eğitim programının amacı, kurumsal hedeflerin bütün organizasyona yaygınlaştırılması, hedef belirleme ve izleme yöntemlerinin uygulamalı örneklerle aktarılarak hedeflerle yönetimin kurum içinde bir kültür haline getirme yetkinliği kazandırmaktır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Hedeflerle Yönetim ve Sonuç Odaklılık Eğitimi” gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitime katılım için eğitimden önce mutlaka eğitim katkı paylarının yatırılmış olması gerekmektedir. 

Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.  

Eğitmen       : Asena TANİŞ ULUGERGERLİ

Tarih            : 11 Aralık 2019

Saat             : 09:30-17:00

Yer              : ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

Ek: Eğitim Programı Konu Alt Başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 

ÖNEMLİ NOT 2: Eğitim katılım payını ödeyen katılımcılarımızın, eğitime katılmaması durumunda eğitim katılım payı iade edilmeyecektir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Mesleki Sertifikasyon  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/Tel: 314 37 92

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002