Eğitim ve Seminer Duyuruları

Zihin Haritalama Eğitimi
29 Haziran 2011 Çarşamba - 29 Haziran 2011 Çarşamba


Zihin haritalama, temel bir düşünce ve düşünceye bağlı fikirleri detaylandırarak, ilişkiler kurma yöntemidir. Kelimeleri ve düşünceleri birbirine bağlamak ve bunları bir anahtar kelime veya düşünce etrafında toplamak için kullanılan bir diyagramdır. Düşünceleri oluşturmak, görselleştirmek, tasarlamak ve sınıflandırmak ile birlikte, eğitim alanında, organizasyonda, problem çözümünde ve karar alma süreçlerinde kullanılan yol gösterme tekniğidir.

 

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Zihin Haritalama Eğitimi” gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişleri ekte yer almaktadır. 

 

Eğitim programına katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

 

Eğitmen:  Mine Sema OK - Aysun AYGÜN

Tarih:       29 Haziran 2011

Saat:        09:30 – 17:00

Yer:         Eğitim Salonu 4. Kat  

Katılım payı: 30 TL’dir.

 

Ek: Eğitim Programı Konu Alt başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Kalite Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ /  Tel: 314 37 47

 Kadriye Kar Yaşar / Tel: 314 37 48

 Tolga Cenk Türk / Tel: 314 37 49

 

 << Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination