Eğitim ve Seminer Duyuruları

İç Kalite Tetkiki Eğitimi
30 Mayıs 2011 Pazartesi - 1 Haziran 2011 Çarşamba


İç Kalite Tetkiki eğitiminin amacı kalite yönetim sisteminin planlanmış düzenlemelere, standardın şartlarına, kuruluş tarafından oluşturulan kalite yönetim sistemi şartlarına uyup uymadığını ve sürdürülüp sürdürülmediğini belirlemek için planlı aralıklarla gerçekleştirilen kuruluş içi kalite tetkikleri için tetkik görevlilerinin eğitilmesidir.

 

Odamız, Türk Standartları Enstitüsü işbirliği ile “İÇ KALİTE TETKİKİ EĞİTİMİ” düzenlemiş olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

 

Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

  

Eğitmen: Sevgi ÖLGÜN

Tarih: 30-31 Mayıs 2011

Saat: 09:30 – 17:00 

Yer: ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım Payı:  Odamız üye/üye çalışanı için 100 TL, üye olmayan katılımcı için 150TL’dir.

 

Ek: Eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi

         

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination