Eğitim ve Seminer Duyuruları

E-Ticaret E-İhracat Eğitim ve Danışmanlık Projesi (Online Eğitim)
9 Aralık 2021 Perşembe - 10 Aralık 2021 Cuma


ATSO AKADEMİ çatısı altında “E-Ticaret E-İhracat Eğitim ve Danışmanlık Projesi” kapsamında “E-Ticaret ve E-İhracat” eğitimleri yapılmaktadır.

Söz konusu eğitim online olarak gerçekleştirilecek olup eğitimlerde üyelerimiz; site altyapısı, site barındırma/hosting, eğitimlerden bir yıl boyunca ücretsiz faydalanacaklardır.

Program boyunca, her e-ticaret sitesinin ihtiyacı olan, ödeme sistemleri ve kargo sözleşmeleri toplu olarak firma tarafından sağlanacaktır.

 

Eğitmenler   : Bora ÖNALAN/Miray ATÇI

Tarih            : 9-10 Aralık 2021

Saat             : 10:30-17:00

Katılım payı  :  30 TL

 

 

 Ek: Eğitim Konu Alt başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişleri

 

Katılımcılardan Beklentimiz;

.Konu alt başlıkların incelenmesi ve uygun görülmesi neticesinde başvuru yapılması beklenmektedir.

.Eğitimimde örnek e-ticaret/e-ihracat platformuna kayıt, site içeriği ekleme, düzenleme, vb. uygulamalar yapılacaktır. Bu bağlamda eğitime masa üstü ve/veya dizüstü bilgisayar ile katılım sağlanması gerekmektedir.

.Aktif e-posta adresinin olması istenmektedir. E-ticaret/e-ihracat paket kurulum bilgileri e-posta adresinize gönderilecektir.

.E-ticaret/E-ihracat platformun aktif bir şekilde kullanılması için aktif bir domain alımı veya mevcut domain olanın kullanımı, alan adı yönetim bilgilerinin eğitimin ikinci gününde hazır olması beklenmektedir. (istendiğinde eğitim esnasında da veya sonrasında da alınabilir.)

.Sanal pos başvuruları ve kargo başvuruları yapılabilmesi için firma adı, firma adresi, ticaret sicil no, vergi dairesi, vergi no) bilgilerin hazır olması gerekmektedir. (istendiğinde eğitim sonrasında da eklenebilir.)

.SSL sertifikası alımı ve kurulumu (eğitim sonrasında da alınabilir.)

.Örnek uygulama için firma logo, ürün resimleri ve sitede kullanılacak görsellerin hazır olması gerekmektedir.

.Örnek uygulama için ürün kategorileri, markaları, ürün bilgilerinin hazır olması gerekmektedir.


ÖNEMLİ NOT:

.Eğitim katılım payını ödeyen katılımcılarımızın eğitime katılmaması durumunda eğitim katılım payı iade edilmeyecektir.
 
.Eğitimin açılması için yeterli sayıya ulaşılmadığı takdirde eğitim bir sonraki tarihe ertelenecektir. Eğitim ücreti iade edilmeyecektir.
 
.Belge alabilmek için eğitime katılım sürekliliğinin sağlanmış olması gerekmektedir. ATSO AKADEMİ üzerinden online kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize dijital olarak EĞİTİM KATILIM BELGENİZ  gönderilecektir.
 
.Eğitim (zoom) programı üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Eğitim öncesi kullanıcıların programı kurması ve eğitim saatinde kullanıma hazır hale getirmesi beklenmektedir.
 
.Eğitime (zoom) programı üzerinden giriş yapılırken kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz AD, SOYAD bilgisi ile giriş yapılması gerekmektedir.
 
.Programın web sitesi https://zoom.us/
 
.Online eğitime giriş bilgileri (Eğitim katılım linki, Katılım ID, Şifre) başvuru kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta hesabınıza gönderilecektir. E-posta adresinizi eğitim başlamadan önce kontrol ediniz.

 Daha geniş bilgi için:
 Eğitim ve Mesleki Sertifikasyon Müdürlüğü
 Dilek Katırcı/Tel: 314 37 49
 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002