Eğitim ve Seminer Duyuruları

Beden Dili Eğitimi
19 Mart 2012 Pazartesi - 19 Mart 2012 Pazartesi


İletişimde sözcükler ve beden dili oldukça önemlidir. İnsanlarla iletişim kurarken sadece söylenene veya görülene dikkat edilse de bilerek veya bilmeyerek beden diline de dikkat edilmektedir. Vücudun duruşu, eller, yüzdeki ifade, bakışlar söylemek istenileni beden diliyle anlatmaktadır. Özellikle iş dünyasında sunum yaparken veya satış esnasında insanlar için en etkili yardımcılardan biri beden dilidir.

 

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Beden Dili Eğitimi” gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

 

Eğitime katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

 

 

Eğitmen: Psk. Dr. Olcay KULAKOĞLU  

Tarih: 19 Mart 2012

Saat: 09.30 – 17.00 

Yer: ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım payı: 30 TL

 

Ek: Eğitim Programı Konu Alt başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

 

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Kalite Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ /  Tel: 314 37 47

 Kadriye Kar Yaşar / Tel: 314 37 48

 Sanem Mert / Tel: 314 37 51<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002