Eğitim ve Seminer Duyuruları

Soru ve Cevaplarla 4857 Sayılı İş Kanunu Eğitimi
21 Nisan 2010 Çarşamba - 22 Nisan 2010 Perşembe


Odamız 2010 yılı ATSO AKADEMİ eğitim programı arasında bulunan “Soru ve Cevaplarla 4857 Sayılı İş Kanunu” konulu eğitim,   4857 sayılı yeni İş Kanununun yürürlüğe girmesi sonrasında, çalışma hayatımızda yaşanan büyük ve köklü değişiklikleri incelemeyi, özellikle esnekleştirme ve iş güvencesi uygulamaları çerçevesinde yeni dönemdeki sorunları ve çözüm yollarını açıklamayı, ayrıca ekonomik kriz döneminde İş Kanunu hükümlerinin nasıl yorumlanacağını ve uygulanacağını göstermeyi amaçlamaktadır.

 

Bu çerçevede, SORU VE CEVAPLARLA 4857 SAYILI İŞ KANUNU” konulu eğitimimize üyelerimiz, üye çalışanlarımız davetli olup;  genel katılıma açık bir eğitim gerçekleştirilecektir.

 

Söz konusu eğitime, firmanızı temsilen katılmak isteyen üst-orta kademe yönetici veya çalışanların ekte sunulan   “Eğitim Başvuru Formu”nu doldurarak, dekont fotokopisi ile (katılımcı sayısı sınırlı olduğu için kayıtlarda başvuru sırası esas alınacaktır) Eğitim ve Kalite Müdürlüğü’ne iletilmesi gerekmektedir. 

 

  

Eğitmen:  Doç. Dr. Serkan ODAMAN

Tarih:       21 Nisan 2010, Çarşamba

Saat:        09:30 – 17:00 

Yer:         ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım Ücreti:   ATSO veznesine Odamız üye/üye çalışanı için 30 TL’dir.

 

Ek:    1. Eğitim Konu Alt başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

          2. Eğitim Başvuru Formu

 

NOT:  1.  Eğitim salonumuzun kapasitesinin sınırlı olması nedeniyle toplantıya katılım sayısı 60 kişidir.     

          2.  Daha geniş bilgi ve kayıt için  (Tel:314 37 47-48--51) bağlantı kurabilirsiniz.   << Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002