Eğitim ve Seminer Duyuruları

Etkili Pazarlama Teknikleri Eğitimi
26 Kasım 2010 Cuma - 27 Kasım 2010 Cumartesi


Dünyadaki geleneksel rekabet faktörleri önemini yitirirken işletmeler için kalifiye eleman, sağlam bilgi altyapısı, ulaştırma yapısı ve iletişim önem kazanmaya başlamıştır. Faaliyetlerini global boyutta sürdüren işletmeler ürettikleri ürünleri dünyanın çeşitli ülkelerinde pazara sunmaktadır. Pazarlama, kişisel ve örgütsel amaçlara ulaşmayı sağlayabilecek değişimleri gerçekleştirmek üzere malların, hizmetlerin ve fikirlerin geliştirilmesi, fiyatlandırılması, tutundurulması ve dağıtılmasına ilişkin planlama ve uygulama sürecini kapsamaktadır.

 

Pazarlama konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlere Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” si çatısı altında “ETKİLİ PAZARLAMA TEKNİKLERİ” konulu bir eğitim gerçekleştirilecektir. Eğitim konu alt başlıkları ve özgeçmiş ekte belirtilmiştir.

 

Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Söz konusu eğitime katılımınızı bekleriz.

 

Eğitmen: Doç. Dr. SERDAR TETİK

Tarih:       26 Kasım 2010

Saat:        09:30- 17:00

Yer:         ATSO Eğitim Salonu 4. Kat    

Katılım Ücreti: 30 TL’dir.

 

 

Ek: Eğitim Konu Alt başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Kalite Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ /  Tel: 314 37 47

 Kadriye Kar Yaşar / Tel: 314 37 48

 Tolga Cenk Türk / Tel: 314 37 49 nolu telefonlardan bağlantı kurulabilir.

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination