Eğitim ve Seminer Duyuruları

İnternet Reklamcılığı Bilgilendirme Toplantısı
10 Kasım 2010 Çarşamba - 11 Kasım 2010 Perşembe


Internet Reklamcılığı, kobilerin hem iç  hem de dış piyasa koşullarında yeni müşteriler ve  pazarlar kazanmalarını sağlamaktadır. İnternet reklamcılığı sayesinde kobiler firmalarında, ürünlerin satışı ve pazarlanması konusunda avantajlı imkanlar yaratabileceklerdir.

 

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “İnternet Reklamcılığı” konusunda bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek olup; toplantı konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

 

Bilgilendirme toplantısı sonunda, katılımcılara bilgilendirmeyi yapan firma tarafından ücretsiz bir promosyon kodu verilecektir. Katılımcılar ücret ödemeden bu kod ile internette hesap açarak, ürünlerin satışı ve pazarlanması için reklam verebileceklerdir.

 

Bilgilendirme toplantısına katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Toplantılarda, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

 

Eğitmen:  Erol ORHAN

Tarih:       10 Kasım 2010 Çarşamba

Saat:        13:30 – 16:30

Yer:         Eğitim Salonu 4. Kat  

 

Ek: Bilgilendirme Toplantısı Konu Alt başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Kalite Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ /  Tel: 314 37 47

 Kadriye Kar Yaşar / Tel: 314 37 48

 Tolga Cenk Türk / Tel: 314 37 49 nolu telefonlardan bağlantı kurulabilir.

 

Not: Bilgilendirme toplantısı sırasında katılımcılara, bereberlerinde notebook getirdikleri durumda uygulamaları birebir yapma şansı sunulacaktır.<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002