Eğitim ve Seminer Duyuruları

Mali İşler ve Finans Yönetimi Eğitimi
1 Mart 2017 Çarşamba - 1 Mart 2017 Çarşamba


Globalleşmenin egemen olduğu günümüzde piyasa ve ekonomiler çok hareketli bir biçimde gelişme göstererek entegre olmaktadır. Tüm sektörlerdeki firmalar, firma sahipleri ve yöneticilerin doğrudan yatırımlar için kaynak sağlayabilmeleri, var olan kaynakların değerlendirilerek yönetilmesi için mali işler ve finans yönetimi becerisine sahip olmaları gerekmektedir. Mali işler ve finansman eğitimleri, işletmelerin mevzuata dayalı ve yönetsel mali-finansal performanslarının iyileştirilmesi ve yürütülmesi ile ilgili temel ve ileri seviyedeki uygulama bilgilerini kapsamaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Mali İşler ve Finans Yönetimi Eğitimi” gerçekleştirilecek olup; eğitmen özgeçmişi ve konu alt başlıkları ekte yer almaktadır.

Seminere katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Bülent ORTA

Tarih            : 01 Mart 2017

Saat             : 10:00– 17:00 

Yer              : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım Payı : 30 TL’dir.

 

Ek: Eğitmen Özgeçmişi ve Konu Alt Başlıkları

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır. Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 

Not 2: Eğitim katılım payını ödeyen katılımcılarımızın, eğitime katılmaması durumunda eğitim katılım payı iade edilmeyecektir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ / Tel: 314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/ Tel: 314 37 51

 

 

 

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi