Eğitim ve Seminer Duyuruları

Yenilenebilir Enerji Kaynakları Eğitim Seminerii
7 Aralık 2017 Perşembe - 9 Aralık 2017 Cumartesi


Odamız 24. Grup Meslek Komitesi’nin (Elektrik enerjisi, üretim, dağıtım ve ilgili hizmet faaliyetleri) talepleri doğrultusunda, üyelerine yönelik olarak, yenilenebilir enerji kaynakları (güneş, rüzgâr, jeotermal, hidrolik ve biyokütle enerjisi)  alanlarında yatırım olanaklarının ele alınacağı ve uygulamacılara yönelik güneş enerjisi ile elektrik üretiminde çatı uygulaması konularında teorik ve pratik bilgilerin aktarılacağı eğitim programı günümüzde ve gelecekte enerji sektörünü yakından ilgilendiren gelişmelerin aktarılacağı eğitim bu açıdan büyük önem taşımaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında ve Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu-Türkiye Bölüm Derneği (GÜNDER) işbirliğinde “Yenilenebilir Enerji Kaynakları Eğitim Semineri” (Rüzgar, Güneş, Jeotermal, Hidrolik, Biyokütle) alanlarında gerçekleştirilecek olup; eğitim programı ekte yer almaktadır.

Eğitim seminerine katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru  işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Tarih            : 07-08-09 Aralık  2017

Saat             : 09:00-17:30

Yer               : ATSO Atatürk Konferans Salonu (3 Nolu Salon)

Katılım payı  :  Odamız üyesi işletmeler için:442,5 TL, üye olmayan işletmeler için: 590 TL’dir.

 

 

Ek: Eğitim Programı

 

Önemli Not 1 : Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır. Maksımum katılım sayısı 50 kişidir.

Önemli Not 2: Eğitim katılım payını ödeyen katılımcılarımızın, eğitime katılmaması durumunda eğitim katılım payı iade edilmeyecektir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination