Eğitim ve Seminer Duyuruları

ATSO SerikTemsilciliği’nde Müşteri Odaklılık ve Stratejik Pazarlama Yönetimi
1 Aralık 2017 Cuma - 1 Aralık 2017 Cuma


Modern pazarlama yönetimi, felsefesi doğası itibariyle müşteri odaklıdır. Uzun süreli müşteri ilişkileri ve sadakatini hedeflenmektedir. Günümüzde müşteri, daha bilinçli, daha sorgulamacı, daha talepkar, daha çok etkilesim ve deneyim arzulayan bir profil çizmektedir. Bu bağlamda, değişenin sadece müşteriler olduğunu söylemek doğru olmaz. Doğru stratejiyi oluşturmak için ürün odaklı değil müşteri odaklı düşünmemiz gerekmektedir. Müşteri odaklı olmak pazarlamanın işi değil, tüm işletmelerin işidir bu yüzden pazarlama stratejisi yönetimi büyük önem taşımaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında ATSO Serik Temsilciliği’nde “Müşteri Odaklılık ve Stratejik Pazarlama Yönetimi Eğitimi” ücretsiz gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitim programına katılmak isteyen üyelerimiz ve üye çalışanlarının ATSO Serik Temsilciliği irtibat memuru Hasan Gümüş’e bilgi vermesi gerekmektedir.

 

Eğitmen       : Ebru TEMEL

Tarih            : 01 Aralık 2017

Saat             : 14:00-16:00

Yer               : Serik Öğretmen Evi

Katılım payı  : Katılım payı alınmayacaktır.

 

       

Ek  Eğitim Programı Konu Alt Başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

Daha geniş bilgi için:

ATSO Serik Temsilciliği Irtibat Memuru

Hasan GÜMÜŞ / Tel: 722 46 85

 

 

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination