Eğitim ve Seminer Duyuruları

Aktif Dinleme, Anlama ve İletişim Teknikleri Eğitimi
29 Mart 2018 Perşembe - 29 Mart 2018 Perşembe


Değişen iş hayatında şirketlerin rekabet güçlerini artırmasında en önemli etken iletişimdir. Pazarda rakipleri, tedarikçileri, bayileri, çalışanları ve en önemlisi de müşterileri ile sağlıklı iletişim kurabilen şirketler başarılı olabilirler. Birey olarak iş ve özel hayatta başarılı olabilmenin yolu da yine sağlıklı iletişimden geçer. Bununla birlikte iyi bir dinleyici olmak profesyonel becerilerimizin bütünleyici bir parçasıdır. Her beceri gibi dinleme becerisi de eğitim yoluyla geliştirilebilmektedir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Aktif Dinleme, Anlama ve İletişim Teknikleri Eğitimi” gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

 

Eğitmen       : Fatoş KOCABÖREK AÇIL

Tarih            : 29 Mart 2018

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               :ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

Ek: Eğitim Programı Konu Alt Başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.  Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

ÖNEMLİ NOT 2: Eğitim katılım payını ödeyen katılımcılarımızın, eğitime katılmaması durumunda eğitim katılım payı iade edilmeyecektir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination