Eğitim ve Seminer Duyuruları

ATSO Gazipaşa Temsilciliği’nde Davranışların Dili ve Etkin Beden Dili
20 Mart 2018 Salı - 20 Mart 2018 Salı


İletişimde kelime, söyleyiş tarzı ve beden dili enstrümanları kullanılmaktadır. İnsanlar hayatı önce görsel algıladıkları için beden dili en önemli iletişim aracıdır. İletişimde güçlü olabilmek için beden dili şifrelerini çözmek oldukça önemlidir. Davranış kalıpları kişilerin dış dünyada hareket ederken kullandığı özel algılama süzgeçleridir. Dış dünyadan gelen her türlü uyarıcı ve bilgiyi, işleyip şekillendirerek kişinin bunlara bir anlam vermesini sağladığı gibi, söz ve davranışlarla dış dünyaya yansıyan her türlü bilgiye de şekil oluşturmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında ATSO Gazipaşa Temsilciliği’nde “Davranışların Dili ve Etkin Beden Dili Eğitimi” ücretsiz gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitim programına katılmak isteyen üyelerimiz ve üye çalışanlarının ATSO Gazipaşa Temsilciliği irtibat memuru Gökhan YILMAZ’ a bilgi vermesi gerekmektedir.
 

Eğitmen       : İlker KALDI

Tarih            : 20 Mart 2018

Saat             :  13:30-16:30 

Yer               : Gazipaşa Öğretmenevi

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

Ek: Eğitim Programı Konu Alt Başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

 

Daha geniş bilgi için:

ATSO Gazipaşa Temsilciliği Irtibat Memuru

Gökhan YILMAZ/ Tel: 572 30 05

 

 

 

 

 

 << Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination