Eğitim ve Seminer Duyuruları

Yenileşme ve Farklılaşma Eğitimi
21 Kasım 2018 Çarşamba - 21 Kasım 2018 Çarşamba


Ürün ve hizmetlerin giderek birbirlerine daha fazla benzemeye basladığı günümüzde, sadece iyi ve kaliteli olmak basarılı olmak için yeterli olmamaktadır. Basarı için sıradısı ve çarpıcı olmak, farklı olup düşünülmeyeni bulmak ve hayata geçirmek, zorunlu hale gelmiştir. Yenileşme ve farklılaşma kavramları gerek kamusal gerek ekonomik amaçlı kurumlarda giderek daha çok üzerinde durulan kavramlar olmaktadır. Söz konusu eğitim Ile alışılmışın ve bilinenin dışında sıradışı düşünme yöntemleri, farklılaşma stratejileri, analizleri ile yöntemleri hakkında bilgi ve becerilerin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Yenileşme ve Farklılaşma Eğitimi” gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Nihat DEMİRKOL

Tarih            : 21 Kasım 2018

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

  

Ek: Eğitim Programı Konu Alt Başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

ÖNEMLİ NOT 2: Eğitim katılım payını ödeyen katılımcılarımızın , eğitime katılmaması durumunda eğitim katılım payı iade edilmeyecektir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination