EXPO 2016

ATSO

BOTANİK EXPO 2016 YILINDA ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 

Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya, 23 Nisan 2016 tarihinde resmi bir törenle başlamış ve 30 Ekim 2016 tarihine kadar ziyarete açık kalmıştır. Felsefesi “Gelecek Nesiller için Yeşil Bir Dünya” olan EXPO 2016 Antalya’nın teması “Çiçek ve Çocuk”, alt temaları “Tarih, Biyo-çeşitlilik ve Yeşil Şehirler”, sloganı ise “Geleceği Yeşertmek” olarak belirlenmiştir.

Ulusal ve uluslararası kongrelerin, panellerin, toplantıların ve seminerlerin organize edildiği EXPO 2016 Antalya’da kültürel ve sanatsal etkinlikler de gerçekleştirilmiştir.

Odamız 119 m²’lik bölümü kapalı alan  geri kalan bölümü ise peyzaj alanı olan toplam 500 m²’lik bahçe ile katılım göstermiştir. Binamızda 10 kişilik, bitki seperatörü ile ayrılmış açık toplantı bölümü, söyleşi ve gelen ziyaretçiler için ayrılmış ve 30 kişilik oturma kapasitesine sahip açık bir bölüm ve sergi üniteleri yer almıştır.

Expo 2016 Antalya süresince açık kalan ATSO Kurumsal Bahçesi Expo 2016 Antalya Ajansı tarafından yapılan değerlendirme sonucunda en iyi kurumsal bahçe seçilmiştir.

 

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi
  • Fuar