Antalya'nın En Büyükleri Anketi

Ülkemiz ekonomisinde önemli bir konuma sahip olan ilimizin ekonomik gücünü il çapında ortaya çıkartmak üzere “Antalya’nın En Büyükleri Projesi” başlatılmıştır. Bu proje ile Antalya ekonomisine ilişkin önemli bir veri kaynağı oluşturulması ve zaman içinde ticari yapının nasıl değiştiğinin ortaya çıkartılması hedeflenmektedir.

Ayrıca projeyle firmaların; Antalya genelinde şirket performanslarını görmeleri sağlanacak, yerel-ulusal medyada öne çıkmalarına imkân yaratılacaktır.

Projenin bütünlüğünü ve itibarını sağlamak için sadece tüm başvuruda bulunan firmalardan, anket formunda belirtilen rakamların ve bilgilerin doğruluğunu teyit edecek resmi belgeler talep edilmektedir.

Bu bağlamda çok zamanınızı almayacağını düşündüğümüz anket formunu doldurarak projeye destek vermenizi ve beyanınızı doğrulayan belgeleri en geç 4 Kasım 2011 Cuma günü mesai bitimine kadar Odamıza elden, iadeli taahhütlü posta/kargo veya e-posta (info@atso.org.tr) yoluyla teslim etmenizi istiyoruz.

Anket için tıklayınız.

 

 

 

 

 

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi
  • Fuar