Almanya Vizesi için Yeni Başvuru Süreci

-    Yeni Schengen vizesi başvuru sürecini başlatmıştır. Başvurular iDATA şirketine yapılacak ve şahsi başvuru (görüşme) zorunluluğu olmayacaktır.

-    iDATA başvuru ofisleri Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul ve İzmir’de bulunacaktır. Yeni süreçler neticesinde vize başvurunuzun işlem süresi yaklaşık 10 gün sürecektir.

-     4448493 no.’lu çağrı merkezinden sorularınıza bilgi alabilirsiniz. Pazartesi - Cuma Saat 8.00-12.30 ve 13.30-18.00 arası

-     Başvuru belgelerini teslim etmek için şahsen gitmeniz gerekmemektedir. Sizin yazılı olarak yetkilendireceğiniz bir kişi başvuruyu sizin adınıza yapabilir ve teslim alabilir. Yetki belgesi (vekaletname) örneğini Büyükelçiliğin/Başkonsoloslukların internet sayfalarında bulabilirsiniz. İşlemi tamamlanan pasaportu, başvuruyu yaptığınız iDATA bürosundan teslim alabilir veya ücret karşılığında pasaportunuzun adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Başvuru sahipleri sorularını 444VIZE (4448493) no’lu danışma hattına yöneltebilirler.

- Schengen vizesi biyometri (parmak izi ve fotoğraf) uygulaması hakkındaki bilgilendirme aşağıdaki dosyada yer almaktadır.

iData Antalya (Almanya vize başvurusu)

Adres: Çağlayan Mah. 2053 Sok. No.28, Ateşoğulları Apt. D:1, Lara/Antalya

Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08.00-12.30 / 13.30-17.30 

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002