TAPDK Satış Belgesi

Sayın Üyemiz,
Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan Odamıza ulaşan e-postada, Kurumun Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arasında yapılan “Satış Belgesi İşlemlerinin Yürütülmesine İlişkin İşbirliği Protokolü”nün süresinin uzatılmayacağı ve 26/12/2013 tarihi itibariyle de geçerli olacak şekilde feshinin uygun görüldüğü bildirilmiştir.

Aynı bilgi notunda, TAPDK Satış Belgesi işlemlerinin, TAPDK ile İçişleri Bakanlığı arasında düzenlenen 25/11/2013 tarihli protokol doğrultusunda, 26/12/2013 tarihinden itibaren Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl ve İlçe Müdürlükleri sekretaryasında, mülki amirliklerce yürütülmeye başlanacağı belirtilmektedir.

TAPDK Satış Belgesi işlemleri için 26/12/2013 tarihinden itibaren bağlı bulunduğunuz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İlçe Müdürlükleri’ne müracaatta bulunmanızı rica ederiz.

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi
  • Fuar