Vizyon Dergisi

ATSO’nun Yeni “Vizyonu”: www.atsovizyon.org.tr’de...


Odamız ve üyelerimiz arasında 30 yıldan bu yana önemli bir bağ oluşturan Vizyon dergimiz, dijital dönüşüm çalışmalarımız kapsamında 1 Ağustos 2018 tarihinden itibaren internette haber portalı şeklinde yayınlanmaya başlamıştır.

Odamızın sosyal medya hesaplarından da paylaşılacak haberlerin yer aldığı portalımızda;  Oda haberlerimizin yanı sıra, üyelerimize yönelik duyurular, haberler, röportajlar, Antalya ekonomisiyle ilgili veriler ve özel konulu dosyalar yer alıyor. Özellikle Meslek Komitelerimizin aldığı önemli kararlar bu platformda yayınlanarak kamuoyuna ve üyelerimize daha hızlı bir şekilde ulaşması sağlanıyor. Kentimizde öne çıkan ören yerleri, müzelerimizin yanı sıra tabi ki Antalya Kültür Sanat Merkezimizin de etkinliklerini bulabileceksiniz.

Üyelerimiz artık ATSO Vizyon’da 1-2 ay önceki haberleri değil en yeni gelişmeleri, anında ‘tek bir tıkla’ izleme imkânına sahipler.

Sektörlerimizden ve Odamız haberlerinden anında haberdar olmak için www.atsovizyon.org.tr yi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002