ATSO Akademi Hakkında

ATSO Akademi, üyelerimizin iş hayatındaki başarılarına destek olmak, ulusal ve uluslararası ölçekte rekabet edebilirliklerine katkı sağlamak amacıyla ihtiyaç duydukları alanlarda eğitim hizmeti vererek, geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Odamız bu bilinç ile eğitim çalışmalarına 1998 yılında başlamış olup; 2021 yılı sonu itibari ile 1.402 değişik konuda eğitim semineri, bilgilendirme toplantısı ve kurs yapılmış ve 65.577 kişi yararlanmıştır.

2010 yılından itibaren eğitim hizmetlerimiz ATSO Akademi olarak devam etmektedir. ATSO Akademi Oda üyesi işletmelerin, uluslararası ticaret ortamında talep edilen bilgi ve becerileri işletme lehine kullanabilecek nitelikli kişileri yetiştirmeyi ve bireylerinin ekonomide yaşanan hızlı değişimin gerektirdiği özelliklerle donatılmasını, hedeflemektedir.

Üyelerimiz ve çalışanlarının, küresel ekonomide güçlü bir aktör olarak yer alabilmesi amacıyla dijital dönüşüm ve bilgi iletişim teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak, işgücünün temel ve mesleki becerilerinin, işgücü piyasasının sürekli değişmekte olan ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilmesi amacıyla ATSO Akademi bünyesinde düzenlenen eğitimler, Mayıs 2020 ayı itibari ile online ortamda gerçekleştirilmeye başlamıştır.

ATSO Akademi eğitim programları Meslek Komitelerimiz ve diğer paydaşlarımızdan gelen taleplerle şekillenirken, üyelerimize ve firmalarımızın çalışanlarına önemli katma değer sağlamaktadır.

ATSO Akademi ile Odamız üyelerinin ve üye çalışanlarının, Antalya halkının,

*Ulusal ve uluslararası ortama uyum sağlayabilecek bilgi ve becerilerin kazandırılması,

*Bireysel yönetim ve organizasyon becerilerinin geliştirilmesi,

*Farklı ulusların kültürleri, davranış ve iş prensiplerinin öğretilerek farklı bir bakış açısı yaratılmaya çalışılması,

*Dijitalleşen dünyadaki gelişmelere uyum sağlayabilecek iş gücünün niteliklerinin arttırılmasını,

     *Sektörlerin ihtiyaç duyduğu nitelikli ara eleman yetiştirilmesi, amaçlanmaktadır

Bu hedefler doğrultusunda oluşturduğumuz ATSO Akademi eğitim programları uzman eğitmenler ile gerçekleştirilmektedir.

Bu programlarla ilgili detaylı bilgilere  ana sayfa yer alan ATSO Akademi Programı başlığı ziyaret edilerek ulaşılabilmektedir.

Geçmiş yılların eğitim programlarını içeren broşürlerimiz ekte yer almakta olup, 2022 yılı 1.Dönem eğitimlerimizin yer aldığı broşüre aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ATSO Akademi 2020 Yılı 1.Dönem Eğitim Broşürü. 

 ATSO Akademi 2021 Yılı 1.Dönem Eğitim Broşürü

ATSO Akademi 2021 Yılı  2.Dönem Eğitim Broşürü

ATSO Akademi 2022 Yılı 1.Dönem Eğitim Broşürü

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002