ATSO Avantaj Sık Sorulan Sorular

ATSO Avantaj sistemi nedir?

ATSO üyelerinin kendilerine özel sunulan avantajlardan yararlanabilmesini, sisteme dahil olan işletmelerin de ticari kazançlarının artmasına ve hiçbir bedel ödemeden firmalarının tanıtımını yapmalarına olanak sağlayan bir platformdur.

ATSO Avantajdan kimler faydalanabilir?

ATSO Avantajdan tüm Oda üyeleri faydalanabilirler. Üye olan, olmayan tüm işletmeler de, üyelere yönelik özel avantajlar sunarak sisteme dahil olabilirler.

ATSO Avantajdan nasıl yararlanılır?

Üye kartı olan tüm Oda üyeleri, kendilerine özel uygulanan indirimlerden ve düzenlenen kampanyalardan faydalanma fırsatı bulabilirler.  Kartı olmayanlar ise, Oda Sicil Birimimize başvurarak kısa sürede temin edebilirler. ATSO üye kartının geçerlilik süresi verildiği tarihten başlamak üzere 2 yıldır.

ATSO Avantaj nerelerde ve nasıl kullanılır?

ATSO üyeleri, www.atso.org.tr/atsoavantaj sayfasını ziyaret ederek veya üye kartının arka yüzündeki Qr code’u okutarak avantaj sağlayan işletmelerin bilgilerine ulaşabilirler.

Bahsi geçen işletmelerden, üye kartlarını göstererek indirimli alışveriş yapabilir, uygulanan kampanyalardan faydalanabilirler.

ATSO Avantaja dahil olan işyerine hangi olanaklar sağlanır?

ATSO üyelerine yönelik özel avantaj sunan işyerlerinin logo ve bilgileri www.atso.org.tr sayfasında düzenli olarak yayınlanır. Böylelikle, firmanın bilinirliğinin artmasına ve müşteri sayısının genişlemesine katkıda bulunulmuş olur.

ATSO Avantaja nasıl dahil olunur?

ATSO üyelerine özel avantaj sunarak ayrıcalıklı işyerleri arasında yer almak isteyen işletmelerin, ekteyer alan taahhütnameyi doldurarak Kurumsal İletişim Birimine iletmeleri yeterlidir. 

Taahhütname için tıklayınız. 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002