ÜYELERİMİZE ÖZEL AKARYAKIT AVANTAJI

Eğitimden sağlığa tüm sektörlerde çok sayıda işletmeden Sizlere özel indirimin sağlandığı ATSO Avantaj sistemine bir yenisini daha ekledik.

BP ile yaptığımız protokolle, üyelerimizin faydalanabileceği akaryakıt avantajını kullanımınıza sunuyoruz.

Türkiye’deki tüm bp istasyonlarında geçerli indirimden faydalanmak için;
https://atso.xyz/bp  formu doldurduktan sonra Odamız Kurumsal İletişim Birimi’nden (1.kat) kartınızı teslim almanız yeterli.

Sorularınız ve detay bilgi için 314 38 23 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kart Aktivasyonu:
Bilgiler
www.bpindirimkart.com adresinden kart sahibi tarafından sisteme girildikten sonra BP tarafından kontrollerden geçmesi için onay sırasına alınır.

Bu onay sürecinden sonra eğer kart aktif edilmeye uygun görülür ise kart aktivasyon formunda belirtilen telefon numarasına aktivasyonun gerçekleştiğini belirten bir SMS gönderilecektir. Aktivasyon işleminden sonra kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Kartınızın aktivasyonu esnasında ticari araç ruhsatınızın (ticari olmayanlara onay verilmeyebilir) fotokopisinin yüklenmesi istendiğinden, ruhsatınızın yüklenecek şekilde hazır bulundurulması rica olunur.

Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002