Oda Üyesi Konaklama Tesislerine Güvenli Turizm Sertifikası Avantajı

Odamız tarafından,  turizmi güvenilir kılma çalışmalarını güçlendirmek amacıyla, 30 oda altı ve 0-40 yatak kapasiteli konaklama tesislerinin de Güvenli Turizm Sertifikası almalarına ve aşı önceliğine kavuşmalarına maddi destek sağlanıyor.

Bu çerçevede, ilgili komitemizin (36.Grup) talebi doğrultusunda akredite bir belgelendirme kuruluşu olan TÜV Austria Turk Belgelendirme Eğitim ve Gözetim Hizmetleri firması ile Odamızın da maddi destekle katkı koyduğu bir protokol imzalandı.

Bahsi geçen protokolle, 30 oda altı ve 40 yataktan az kapasiteli konaklama tesisleri için 400 TL+KDV olan aylık belge bedelinde yüzde 25 oranında bir indirim alındı. Bununla birlikte, her bir üye konaklama tesisi için aylık 300 TL+KDV olan belge 75 TL+KDV’si ATSO tarafından karşılanacak. Akredite kuruluş, başvuru yapan ATSO üyelerimizin denetimine öncelik verecek ve belgelendirme en hızlı şekilde yapılacak.

Küçük ve orta ölçekli konaklama tesisleri sektör üyelerimizin bu avantajdan yararlanması için dilekçe ile başvurmaları yeterli.


Detaylı bilgi için iletişim:
Meslek Komiteleri Müdürlüğü
Telefon: 0242 314 37 30 – 33
Faks: 0242 314 37 38
E-posta:
info@atso.org.tr

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002