Etkinlik Takvimi

Tarihi18 Ocak 2017 Çarşamba
BaşlıkVeri Kurtarma ve Veri Güvenliği Semineri
Açıklama

Tüm Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de veri kurtarma faaliyetleri bilişim sektörü ile paralel olarak gelişmekle birlikte tarihçesi çok eskiye dayanmamaktadır. Özellikle son 10 yılda kullanıcıların depolama ihtiyaçlarının artması, sabotaj, virüs, kullanıcı hataları vb. nedenlerle veri kayıplarının artması karşısında artan veri kurtarma talepleri karşısında ivme kazanan sektör gelişimini devam ettirmektedir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Veri Kurtarma ve Veri Güvenliği Semineri” ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Serap GÜNAL

Tarih            : 18 Ocak 2017

Saat             : 13.30 – 16:30 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  : Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim  Müdürlüğü

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/ Tel: 314 37 51

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi