Etkinlik Takvimi

Tarihi12 Ocak 2017 Perşembe
BaşlıkYurtdışında Eğitim Araştırma, Doğru Karar Verme Semineri
Açıklama

Yabancı dil bilmek, bugün hemen hemen her sektörde, iş alanında ve pozisyonda olmazsa olmaz bir nitelik haline gelmiştir. Yabancı dil bilmenin zorunluluk olarak algılandığı ülkemizde İngilizcenin yanı sıra başka yabancı dilleri de öğrenmek iş hayatında daha üst noktalara çıkmada önemli bir konu haline gelmektedir. Yurtdışında farklı kültürler tanımak ve yabancı dili öğrenmek aynı zamanda iş deneyimi edinmiş olmanın sağlayacağı avantajların önemi büyük olmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Yurtdışında Eğitim Araştırma, Doğru Karar Verme Semineri” gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Mine KESTANE HATİPOĞLU

Tarih            : 12 Ocak 2017

Saat             : 13:30 – 16:30 

Yer              : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım Payı :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ / Tel: 314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/ Tel: 314 37 51

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi