Etkinlik Takvimi

Tarihi5 Ocak 2017 Perşembe
Başlık“Bireysel Emeklilikte Otomatik Katılım” Konulu Bilgilendirme Toplantısı
Açıklama

Odamız 40. Grup (Sigortacılık) Meslek Komitesi’nin öncülüğünde, sigorta camiasını ve 50 ve üzerinde çalışanı olan üyelerimizi bilgilendirmek amacıyla Türkiye Sigorta Birliği ile işbirliği içinde Bireysel Emeklilikte Otomatik Katılım” konulu bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

 

Odamız üyesi sigortacılık sektörü temsilcileri ve 50 ve üzeri personel istihdam eden üyelerimizin katılımıyla yapılması planlanan toplantı 5 Ocak 2017 Perşembe günü saat 14.00’da Odamız Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

 

Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Kerem Özdağ, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığından bir yetkili, Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Cem Kılıç ve Emeklilik Gözetim Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Kılıç’ın konuşmacı olacağı toplantıya teşriflerinizi bekleriz.

 

LCV: Tel: 314 37 30 – 31 – 33 - 34 Faks: 314 37 35

Meslek Komiteleri Müdürlüğü: Hasan Demirkan - Seher Armağan - Sanem Sekreter - Aysel Altunyaldız


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi