Etkinlik Takvimi

Tarihi31 Mart 2017 Cuma
BaşlıkKamu İhale Kanunu ve Uygulamaları Eğitimi
Açıklama

Bu kanunun amacı, kamu hukukuna tâbi olan veya kamunun denetimi altında bulunan veyahut kamu kaynağı kullanan kamu kurum ve kuruluşlarının yapacakları ihalelerde uygulanacak esas ve usulleri belirlemektir. Söz konusu kanun ile kamu kurum ve kuruluşlarının kullanımlarında bulunan her türlü kaynaktan yapacakları ihalelerde tek bir yasal düzenlemeye tabi olmalarını ve uygulama birliğinin sağlanması amaçlanmıştır. 

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Kamu İhale Kanunu ve Uygulamaları Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Fatma BEREKET

Tarih            : 31 Mart 2017

Saat             : 09:30 – 17:00 

Yer         : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç    Cad.     No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım Payı : 30 TL’dir.

 

Daha geniş bilgi için:

Eğitim  Müdürlüğü

Anıl Işıldağ / Tel: 314 37 47

Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

Hasibe Ayaz/ Tel: 314 37 51

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi