Etkinlik Takvimi

Tarihi9 Haziran 2017 Cuma
BaşlıkÖn Muhasebe, Bütçe Hazırlama Yöntemleri Eğitimi (40 Saatlik)
Açıklama

Ön muhasebe işletmelerin temel muhasebe işlemlerini takip etmektir ve işletmenin parayla ifade edilen işlemlerini yani, işletmenin nakit parası, stokları, müşterileri, çekleri, senetleri, banka hesapları gibi temel unsurlarının kayıtlarını ve bunların hareketlerini takip etmek için kullanılmaktadır. Bütçe, organizasyonun hedef ve amaçlarına ulaşması için gerekli kaynakların tespit edilmesini sağlayan operasyonların nicel bir planıdır. Bütçe finansal ve finansal olmayan bakış açılarının her ikisini de içerir. Bütçeleme işlemi, bütçe adı verilen bir çeşit plan yapma işini kapsamaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Ön Muhasebe, Bütçe Hazırlama Yöntemleri Eğitimi (40 Saatlik)”  konulu eğitim programı düzenlenmiştir.
       
Eğitime katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Bahadır BAŞKONUŞ

Tarih            : 05-09 Haziran 2017 ( Hafta içi her gün)

Saat             : 09:30 – 17.00

Yer               : ATSO 4.Kat Eğitim Salonu           

Katılım Payı  : 140 TL.

  

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ / Tel: 314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel:314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel:314 37 51

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi