Etkinlik Takvimi

Tarihi21 Nisan 2017 Cuma
Başlıkİnsan Kaynakları ve İş Hukuku Uygulamaları Eğitimi
Açıklama

Ekonominin ana konularından biri olan bu ilişki sağlıklı ve hukuka uygun yürütülmesi her iki tarafın çıkarları gereğidir. Bu konuya işveren açısından bakıldığında, kanunumuzda işverene bu ilişkinin idamesinde birçok sorumluluk ve yükümlülük meydana gelebilecek bir eksiklik veya aksaklık işverenin hukuki ve cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. İş dünyasının önemli bir işlevini oluşturan iş hukuku alanında eksikleri giderme ve bilgi sahibi olunması açısından söz konusu eğitim önem arz etmektedir.
 
Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “İnsan Kaynakları ve İş Hukuku Uygulamaları Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

Eğitmen       : Prof. DR. Yüksel METİN

Tarih            : 21 Nisan 2017

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer          : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  :  30 TL

 

Daha geniş bilgi için:

Eğitim   Müdürlüğü

Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49  

Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi