Etkinlik Takvimi

Tarihi19 Nisan 2017 Çarşamba
BaşlıkYöneticiler ve Yönetici Adayları İçin Yaratıcı Problem Çözme Eğitimi
Açıklama

İşletmelerde kalıcı başarının sağlanması, kurumun stratejik hedefleri ile uyumlu, yüksek performans göstermeye odaklanmış, motive olmuş takımları oluşturmak ve geliştirmek yöneticiler ve liderler yetiştirmek ile mümkün olur. Söz konusu eğitim ile yönetici ve yönetici adaylarının kendilerini tanımalarını ve iş hayatında insan faktörünün önemini anlayıp, kendilerinden başlayarak kişisel sorumluluk almaları sağlamaktır. Böylece geri beslemeyi etkin yaparak iş sonuçlarının pozitif olması yönünde etkileşimde bulunarak problem çözme ve karar alma adımları ile ilgili bilgilendirmek, problemler karşısında sistematik bir yaklaşım uygulamalarını sağlayarak etkinliklerini artırmak ve yaratıcı çözümler oluşturma becerilerini geliştirmektir.
 
Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Yöneticiler ve Yönetici Adayları İçin Yaratıcı Problem Çözme Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Prof. Dr. İsmet BARUTÇUGİL

Tarih            : 19 Nisan 2017

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               :ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi