Etkinlik Takvimi

Tarihi26 Mayıs 2017 Cuma
Başlıkİş Hayatında Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları Eğitimi
Açıklama

Protokol ve sosyal davranış kurallarının amacı bireysel, kurumsal ve ulusal onuru ve saygınlığı korumaktır. Kurumsal temsilin en önemli boyutunu oluşturan "Protokol ve Soysal Davranış Kuralları" toplumsal kesimleri ve grupları birbirinden ayırma, hayatı kolaylaştırma, ilişkileri düzenleme işlevine sahiptir. Protokol kurallara uyulması nezaket açısından gereklilik, protokol açısından zorunluluktur.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “İş Hayatında Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları Eğitimi ”gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Dilek ALP PERÇİN

Tarih            : 26 Mayıs  2017

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım payı  :  30 TL.

  

Daha geniş bilgi için:

Eğitim Müdürlüğü

Anıl Işıldağ /  Tel: 314 37 47

Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

Hasibe Ayaz/ Tel: 314 37  51

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi