Etkinlik Takvimi

Tarihi25 Eylül 2017 Pazartesi
BaşlıkDeğişim Yönetimi Eğitimi
Açıklama

Değişim hayatın kaçınılmaz bir gerçeğidir. Günümüzde küreselleşen ekonomik yapıyla birlikte rekabet koşulları ağırlaşmaya hızlı bir şekilde ekonomide değişim devam etmekte ve buna uyum sağlayamayan firmalar ve işletmelerin varlığı tehdit edici boyutlara ulaşmış durumdadır. Ekonomide, sosyal alanda kültürel yaşamda, siyasal ve toplumsal düzende ve teknolojik yapıda sürekli olarak yeni gelişmeler ortaya çıkmaktadır. Bu eğitimi ile kurumlardaki yöneticilerin ya da yönetici olma ihtimali olan çalışanların yönetsel bilgi, beceri ve donanım açısından geliştirilerek değişim sürecini sindirmeleri ve bu süreçte liderlik etmeleri amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Değişim Yönetimi Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Cemal BOZKURT

Tarih            : 25 Eylül 2017

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer              : ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  : 30 TL

 

Daha geniş bilgi için:

Eğitim  Müdürlüğü

Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2017 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi
  • Yörex Yöresel Ürünler Fuarı
  • Antalya Shopping
  • Vitrin