Etkinlik Takvimi

Tarihi6 Nisan 2017 Perşembe
Başlıkİngiltere’ye Yatırım Fırsatları Semineri
Açıklama

İngiltere ve Türkiye arasındaki son dönem ticari ilişkiler ile yeni yatırım olanakları hususlarında üyelerimizi ve İngiltere'ye yatırım yapmak isteyen firmaları bilgilendirmek üzere "İngiltere ve Türkiye Arasındaki Son Dönem Ticari İlişkiler ve Hukuki Boyutu” ve “Londra'da Yeni Yatırım Olanakları” konulu bir seminer düzenlenecektir.

Program kapsamında, Av. Vildan Torun (London Wise Ltd Legal Consultant) “Son Dönem İlişkiler ve hukuki Boyutu”, Meltem Türker  (Gred Global Investment Managing Director) “Londra’da Yeni Yatırım Olanakları” ve HSBC yatırım danışmanının katılımıyla düzenlenecek seminer ATSO Eğitim Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Konuşmacılar     : Av.Vildan TORUN/ Meltem TÜRKER

Tarih                  : 06 Nisan 2017

Saat                  : 14:00 – 16:00 

Yer                    : ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım Payı      : Katılım payı alınmayacaktır.

 

Kayıt İçin iletişim:

Tel:  0242 314 37 41/ 44/ 49

 AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü - Eğitim Müdürlüğü


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi