Etkinlik Takvimi

Tarihi20 Nisan 2017 Perşembe
BaşlıkBarista Temel Eğitimi (Seviye 1)
Açıklama

Barista, sıcak ve soğuk kahve hazırlamakla görevli olan kişilere verilen isimdir. İtalyanca barmen olarak bilinen baristalar, insanların istekleri doğrultusunda kahve servisi yapmaktadır.  Barista temel eğitimi ile işe yeni başlayanlara, kahvenin üretiminden, cinsinden hazırlanmasına kadar geçen süreçleri içermektedir. Barista olmanın özü kahve sanatını en ince ayrıntısına kadar bilmek ve bunu uygulayabilmekten geçmektedir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “MUKKA Kahve Akademisi” işbirliğinde “Barista Temel Eğitimi (Seviye 1)” konulu eğitim programı düzenlenmiştir.

Eğitime katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen: Doğa KAYA

Tarih     : 20 Nisan 2017

Saat       : 09:30 – 17.00

Yer       : MUKKA Kahve Akademisi / Güzeloba mahallesi Çağlayangil Cad. No:17/A Muratpaşa Antalya

Katılım Payı: Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ /Tel: 314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel:314 37 51

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi