Etkinlik Takvimi

Tarihi25 Mayıs 2017 Perşembe
Başlık“Türkiye’de ve Dünyada Matbaacılık ve Reklamcılık Sektörleri Nereye Gidiyor? Bu Sektörlerin Gelecekleri Nasıl Şekillenecek?” Konulu Bilgilendirme Toplantısı
Açıklama

Odamız 13.Grup (Kağıt ve matbaacılık) ve 38.Grup (Reklamcılık, fuar ve organizasyon hizmetleri, televizyon ve radyoculuk faaliyetleri) Meslek Komitelerinin öncülüğünde, Antalya Otelciler Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Odası, Antalya Matbaa Sanayicileri Derneği, Akdeniz Reklamcılar Derneği ve Açıkhava Reklamcılar Derneği’nin desteğiyle “Türkiye’de ve dünyada matbaacılık ve reklamcılık sektörleri nereye gidiyor? Bu sektörlerin gelecekleri nasıl şekillenecek?” konulu bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

Sektör mensubu işletmelerin katılımıyla yapılması planlanan toplantı 25 Mayıs 2017 Perşembe günü saat 13.30’da Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Sayın Vahdet Narin’in moderatörlüğünü yapacağı ve Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi ve AABİR İletişim Bilimleri Enstitüsü Kurucusu Prof. Dr. Ali Atıf Bir, İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Görsel, İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Köse, Matbaacılar Federasyonu Genel Başkanı ve Ankara Matbaacılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Hüseyin Gürbüz ve Heidelberger Druckmaschinen AG'nin Türkiye Ürün ve Satış Müdürü Tolgahan Toskaya’nın konuşmacı olacağı toplantıya teşriflerinizi bekleriz.

LCV: Tel: 314 37 30 – 31 – 33 - 34
Faks: 314 37 35
Meslek Komiteleri Müdürlüğü: Hasan Demirkan - Seher Armağan - Sanem Sekreter - Aysel Altunyaldız


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi