Etkinlik Takvimi

Tarihi17 Mayıs 2017 Çarşamba
BaşlıkDijital Dönüşüm Atölyesi Eğitimleri
Açıklama

Bilindiği üzere 20. Yüzyılın en önemli keşfi olan ”İnternet ve Dijital Teknolojiler” yaşamın her alanını yeniden şekillendirtilmektedir. Hızlı ekonomik büyüme içerisinde, tüm küresel aktörlerin bir adım öne çıkabilmesi, teknolojiye olan uyumları ve dijital becerilere sahip şirketler yetiştirmeleri ile mümkün olabilmektedir. Bu kapsamda, ülkemizin geleceğinde önemli role sahip olan KOBİ’lerimizin, girişimcilerimizin ve gençlerimizin dijital alandaki varlıklarını güçlendirip dijital becerilerini arttırmak, rekabet güçlerini arttırmak ve yeni iş olanaklarına ulaşmalarını sağlamak üzere, TOBB ve GOOGLE Türkiye arasında kurulan işbirliği ile bir “Dijital Dönüşüm Hareketi” başlatılmıştır.

15-16-17 Mayıs günlerinde 16:00-21:00 saatleri arasında, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşecek olan ücretsiz ve herkese açık eğitimlerimizden size uygun olan programı seçerek katılmanız yeterlidir.


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi