Etkinlik Takvimi

Tarihi9 Ağustos 2017 Çarşamba
BaşlıkSosyal Medya Yönetimi Eğitimi (18 Saat)
Açıklama

Her gün biraz daha önem kazanan dijital dönüşüm ve dijitalleşme günümüz iş dünyasında en çok kullanılan terimler arasında bulunmaktadır. Dijitalleşme, rekabet edebilmek ve varlığını sürdürmek isteyen işletmeler için kritik önem taşımaktadır. Dijitalleşmenin getirdiği sosyal medya yönetimi bu açıdan oldukça önemlidir. Söz konusu eğitim ile kurum, firma ve bireysel kullanıcıların sosyal medyada daha etkili olmasını sağlamak için oluşturulmuş teorik ve pratik olarak desteklenen bir eğitim programının oluşturulması amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında 45 Grup Meslek Komitemizin (seyahat acentesi, tur operatörü) talepleri doğrultusunda “Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi (18 saat)” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Barış DİNÇOL

Tarih            : 7-9-11 Ağustos 2017  (Pazartesi-Çarşamba-Cuma)

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               :ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  70 TL

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi