Etkinlik Takvimi

Tarihi7 Kasım 2017 Salı
BaşlıkVerimliliği Arttırma, Kurumsal Maliyet Düşürme Stratejileri Eğitimi
Açıklama

Maliyetlerin düşürülmesi sadece ucuz hammadde almakla ya da ucuz işgücü kullanmakla veya ucuz makineleri kullanmakla olmamaktadır. Maliyetleri düşürmenin en etkili yolu verimliliği artırmaktır Bu eğitimle işletme içerisinde katma değer yaratan ve yaratmayan süreçlerin birbirinden ayrılması ve yapısal süreçler içerisindeki verimsizliklerin anlaşılarak bunlar için reaksiyon alabilme kabiliyetinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Verimliliği Arttırma, Kurumsal Maliyet Düşürme Stratejileri Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Güngör ÖZCAN

Tarih            : 07 Kasım 2017

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination