Etkinlik Takvimi

Tarihi10 Kasım 2017 Cuma
BaşlıkEtkili Motivasyon ve Takım Çalışması Eğitimi
Açıklama

Başarılı kurumların en temel özelliklerinden birisi takım olmayı başarabilmiş olmalarıdır. Takım olmak ortak misyon ve vizyon doğrultusundan toplanan bireylerin sinerjisi ile oluşur. Bir işi yapmak için içimizde duyduğumuz istek “motivasyondur” Psikoloji dilinde ‘güdü’ dediğimiz motivasyon ne kadar güçlüyse bir işi yapma gücümüz o kadar artar. Kurumların hedeflerini gerçekleştirebilmeleri için motivasyonu yüksek çalışan ve yöneticilere ihtiyaçları vardır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Etkili Motivasyon ve Takım Çalışması Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Müge DAYANKAÇ

Tarih            : 10 Kasım 2017

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  :  30 TL

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination