Etkinlik Takvimi

Tarihi25 Kasım 2017 Cumartesi
Başlıkİnovasyon Yenileşim Yönetimi Eğitimi (40 Saat)
Açıklama

Araştırmalarda dünyanın birçok ülkesinde uzun süre ayakta kalan firmaların hemen hemen tek ortak özelliğinin inovasyon olduğu anlaşılmaktadır. Günümüzde, teknolojinin gelişim hızı, değişen müşteri istekleri, bilgiye ve teknolojiye kolaylıkla erişen rakiplerin yeniliği taklit etme becerilerinin hızlarını düşündüğümüzde; firmaların, durağan ve kısıtlı bir inovasyon anlayışı yerine sürekli inovasyon yaklaşımını benimsemeleri gerekliliği daha net ortaya çıkmaktadır. İnovasyon kavramı bireyler ve firmalar bağlamında maksimum verimlilik açısından vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir.

İnovasyon konusunun bu kadar önemli olduğu günümüzde Oda olarak, 2017 yılını “İnovasyon Yılı” teması olarak ilan edilmesi doğrultusunda “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “İnovasyon Yenileşim Yönetimi Eğitimi (40 Saat)” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Dr. M. Naci ÇUHACI- Gül Çiçek Zengin BİNTAŞ

Tarih            : 24-30  Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. (Cuma-Cumartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe)

Saat             : 10:00 – 18:00 

Yer            : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu/Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  :  270 TL

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2017 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi