Etkinlik Takvimi

Tarihi8 Kasım 2017 Çarşamba
BaşlıkATSO Kemer Temsilciliği’nde Müşteri Odaklılık ve Stratejik Pazarlama Yönetimi
Açıklama

Modern pazarlama yönetimi, felsefesi doğası itibariyle müşteri odaklıdır. Uzun süreli müşteri ilişkileri ve sadakatini hedeflenmektedir. Günümüzde müşteri, daha bilinçli, daha sorgulamacı, daha talepkar, daha çok etkilesim ve deneyim arzulayan bir profil çizmektedir. Bu bağlamda, değişenin sadece müşteriler olduğunu söylemek doğru olmaz. Doğru stratejiyi oluşturmak için ürün odaklı değil müşteri odaklı düşünmemiz gerekmektedir. Müşteri odaklı olmak pazarlamanın işi değil, tüm işletmelerin işidir bu yüzden pazarlama stratejisi yönetimi büyük önem taşımaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında ATSO Kemer Temsilciliği’nde “Müşteri Odaklılık ve Stratejik Pazarlama Yönetimi Eğitimi” ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Eğitim programına katılmak isteyen üyelerimiz ve üye çalışanlarının ATSO Kemer Temsilciliği irtibat memuru Hüseyin Etçi ’ye bilgi vermesi gerekmektedir.

 

Eğitmen       : Ebru TEMEL

Tarih            : 08 Kasım 2017

Saat             : 14:00-16:00

Yer               : Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi  Salonu

Katılım payı  : Katılım payı alınmayacaktır.

 

       

Daha geniş bilgi için:

ATSO Kemer Temsilciliği Irtibat Memuru

Hüseyin ETÇİ / Tel: 814 32 36

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination