Etkinlik Takvimi

Tarihi9 Kasım 2017 Perşembe
BaşlıkEndüstri 4.0 ve İşletmelerin Yol Haritası Eğitimi
Açıklama

Endüstri 4.0’daki amaç; uyum, kaynak verimliliği ve ergonominin hem müşteriler hem de iş-değer sürecinde iş ortaklarının entegrasyonunu karakterize etmektir. Teknolojik temeller siber-fiziksel sistemler ve internet ağını barındırmaktadır. Uzmanlara göre Endüstri 4.0 yani diğer adıyla dördüncü sanayi devrimi, 10 ile 20 yıl içinde entegrasyonunu tamamlayarak firmalar tarafından uygulanabilir hale gelecektir. Endüstri 4.0 olgusunun sadece bir teknolojik evrimleşme olmadığı, bunun iş modellerine, iş yapma biçimlerine, işletmenin veya fabrikanın donanım altyapısına olan yansımaları ile organizasyon ve yönetim tarzlarındaki değişimin kavranması hedeflenmektedir. İşletme açısından Endüstri 4.0, kurumsal stratejileri yeniden şekillendirecek bir dönüşüm sürecidir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Endüstri 4.0 ve İşletmelerin Yol Haritası Eğitimi” 9 Kasım 2017 tarihinde Odamız Eğitim Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

 

Eğitmen       : Gürcan BANGER

Tarih            : 9 Kasım 2017

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım payı  : 30 TL

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination