Etkinlik Takvimi

Tarihi22 Kasım 2017 Çarşamba
BaşlıkAr-Ge Yönetimi Eğitimi
Açıklama

Ülkemizde AR-GE ve inovasyona verilen önem son yıllarda ciddi şekilde artış göstermektedir. Türkiye’nin gelişmiş ülkelerle rekabet edebilmesi ve ekonomik olarak tam bağımsız bir ülke olabilmesi, ancak akıllıca yönetilen Ar-Ge faaliyetleri ile mümkündür. Sadece tüketen değil aynı zamanda üreten ve ürettiği değerleri bilinçli bir şekilde koruyup onlara sahip çıkabilecek bilince sahip bir toplum olabilmek ve bu anlamda farklılaşabilmek için Ar-Ge’ ye dayalı ekonomi politikaları uygulanmalıdır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Ar-Ge Yönetimi Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

  

Eğitmen       : Bülent BALYEMEZ

Tarih            : 22 Kasım 2017

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  :  30 TL

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 « Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination