Etkinlik Takvimi

Tarihi14 Kasım 2017 Salı
BaşlıkATSO ElmalıTemsilciliği’nde Müşteri Odaklılık ve Stratejik Pazarlama Yönetimi Eğitimi
Açıklama

İşletmelerde rakiplerin sayısı küreselleşmeyle birlikte artmaktadır. Her yıl çalışılan alana yeni yeni rakipler girmektedir. Alıcıların önlerindeki alternatifler arttıkça,fiyata karşı giderek daha duyarlı hale gelmektedirler. Ürünleri yada hizmetleri farklılaştırma gittikçe önem kazanmaktadır. Müşteri odaklı düşünme bu noktada ortaya çıkar. Koşulsuz müşteri tatmini anlamına gelir.Müşteriyi hem alışveriş sırasında hem de satış sonrasında , maliyeti ne olura olun, hoş tutmayı içerir. Çünkü bu yolla müşterinin sadakatini ağlamak, maliyetleri fazlasıyla karşılayacaktır Stratejik pazarlamada amaç karlılık, karlılık sağlandığı takdirde bunun ardından büyüme gelecektir. Gıda sektöründe yeni ürün yaratmak ve bunu tüketicinin tercih edeceği bir ürün yapığı, rakiplerden bir adım öne geçmek çok önemlidir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Elmalı Temsilciliği’nde Müşteri Odaklılık ve Stratejik Pazarlama Yönetimi Eğitimi ” gerçekleştirilecektir.

  

Eğitmen       : Ayşenur SÜER

Tarih            : 14Kasım 2017

Saat             : 14:00-16:00

Yer               : Elmalı Meslek Yüksek Okulu

Katılım payı  : Katılım payı alınmayacaktır.

 

        Daha geniş bilgi için:

ATSO Elmalı Temsilciliği Irtibat Memuru

Mustafa DEĞIRMENCI / Tel: 618 32 00

 

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination