Etkinlik Takvimi

Tarihi5 Ocak 2018 Cuma
Başlıkİnsan Kaynakları Eğitimi (80 Saatlik MEB Onaylı)
Açıklama

Modern işletme anlayışının gerektirdiği süreçleri oluştururken, insan kaynaklarını doğru planlayabilmek ve yönetebilmek için konusunda uzman kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde, işletme başarısında en önemli faktör olan insan kaynakları yönetimi büyük önem kazanmıştır. Söz konusu eğitimde, kariyer planlama, çalışan memnuniyeti, motivasyon ve yetenek yönetimi uzmanlık programında detaylı bir biçimde ve uygulamalarla işlenmektedir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “İnsan Kaynakları Eğitimi (80 saatlik MEB Onaylı)” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

Eğitmen       : Özgür BOZKURT

Tarih            : 18 Aralık 2017-05 Ocak 2018  tarihleri arasında Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri yapılacaktır.

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım payı  :  240TL

 

 Daha geniş bilgi için: Eğitim Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination