Etkinlik Takvimi

Tarihi18 Ocak 2018 Perşembe
BaşlıkDalgalı Piyasalarda Risk Yönetimi ve Korunma Semineri
Açıklama

Büyümenin zayıf, likiditenin yüksek, faizlerin düşük olduğu mevcut küresel konjonktürde Türkiye gibi iç talebe ve dış kaynağa dayalı büyüyen ülkelerin göreceli olarak daha iyi performans göstermesini beklenmektedir. Küresel likiditenin bol ve faiz oranlarının düşük olması Türkiye'nin büyümek için ihtiyaç duyduğu dış tasarruflara düşük bir maliyetle ulaşmasını sağlayacaktır. Küresel büyümedeki yavaşlamaya paralel emtia fiyatlarındaki düşüş ekonomi yönetimine cari açığını azaltmasında ve enflasyonla mücadele etmesinde yardımcı olacak aynı zamanda ekonomi yönetiminin bu süreci iyi yönetmesi durumunda Türkiye mevcut küresel konjonktürden asgari hasarla çıkabilecektir. Bu da ancak piyasalarda ki risk yönetimini ve korunmasını sağlamak ile mümkün olabilecektir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB)” işbirliğinde “Dalgalı Piyasalarda Risk Yönetimi ve Korunma" bilgilendirme semineri ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemi gerçekleştirebilirler. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Tarih            : 18 Ocak 2018

Saat              : 13:30-17:15

Yer               : ATSO Meclis Salonu 2. Kat

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ/ Tel: 314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination