Etkinlik Takvimi

Tarihi24 Ocak 2018 Çarşamba
BaşlıkTehlikeli Malların Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması (ADR) ve Ulusal Mevzuatlar Semineri
Açıklama

Tehlikeli madde ile iştigal eden (doldurma, yükleme, paketleme, gönderme, alma, boşaltma, tank-konteyner/taşınabilir tank işletmeciliği faaliyetlerinin en az bir tanesini yerine getiren) işletmelerin, 03.08.2017 tarih ve 63089 sayılı resmi gazetede yayınlanmış olan, Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge uyarınca kara yolu ulaşımı ile faaliyeti gerçekleşecek olan tehlike arz eden madde taşıma uygulamalarında bu yönergede yer alan hükümler uygulanacaktır. Söz konusu seminer ile Tehlikeli Malların Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması (ADR) ve Ulusal Mevzuatlar hakkında bilgilendirmek, sektörel bazdaki uygulama farklılıkları ele alınacaktır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Tehlikeli Malların Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması (ADR) ve Ulusal Mevzuatlar”  semineri ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Asuman PERTİN/ Tunç EMİNOĞLU

Tarih            : 24 Ocak 2018

Saat             : 14:00-17:00

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım Payı  : Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination